Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postaví Chelsea nový stadion?

19. 10. 2011

http://img.skysports.com/11/02/660x350/Chelsea-flag_2563860.jpgChelsea potřebuje zvýšit kapacitu stadionu. V úvahu by mohl být i úplně nový stánek.

chc.jpg

Chelsea nabídla skupině fanoušků, že za deset milionů liber odkoupí zpět části stadionu, které jim prodala v 90. letech minulého století. Jde o první krok k vybudování nového stadionu místo současného stánku, jenž svou kapacitou necelých 42 tisíc míst zaostává za konkurencí.

Podle prezidenta klubu Bruce Bucka "Blues" v současnosti nevyvíjejí kolem stavby nového stadionu žádnou aktivitu, chtějí však mít pozemky, na nichž stadion leží, pod dohledem. To by umožnilo Chelsea postavit na místě Stamford Bridge obytné či kancelářské budovy a tím pomoci financovat stavbu nové arény. "Musíme být připraveni jednat, kdyby se pro nás objevila nějaká možnost," uvedl Buck.

Chelsea má v plánu v budoucnu postavit nový stánek pro 60 tisíc diváků. Nic nového by se ale zatím nedělo, klub chce mít jen pod kontrolou pozemky a připravovat se na výstavbu stadionu. Ten by měl stát do tří mil (necelých pět kilometrů) od Stamford Bridge, pokud by se klub stěhoval do roku 2020. Přestavba Stamford Bridge je nemožná.

 
 

 


Poslední fotografie


Bleskovky

13.5. EXKLUZIVNĚ: Zástupci Chelsea a Atlética Madrid se podle Sky Sports dohodli na přestupu Diega Costy na Stamford Bridge! Oficiální potvrzení by mělo být začátkem června.

Facebook


Tabulka PLArchiv

Kalendář
<< červen / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 157352
Měsíc: 2027
Den: 70